APIE MUS

NAUJO VERSLO PRADŽIA

Mes galime padėti augti ir tobulėti kartu, rasti tinkamus ir priimtinus sprendimus

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Įmonė siekdama savo pamatinių tikslų puoselėja esmines vertybes ir etikos standartus, skatina atsakingos veiklos plėtrą

BE Solutions komanda veiklą pradėjo 2014 metais organizuodama ir vykdydama įvairaus pobūdžio, į verslą ir visuomenę orientuotus tyrimus Lietuvoje. Nuo įkūrimo puoselėjame atsakingo verslo modelį, todėl visada savo veiklą grindžiame principu: pateikti rinkai kokybiškas ir savalaikes paslaugas už konkurencingą kainą. Vadovaujantis šiuo principu ir siekiant lyderystės rinkoje, nuolatos analizuojame Klientų poreikius ir jų tendencijas bei prisitaikome prie šių pokyčių. Žinodami Klientų verslo aplinkas efektyviai ir greitai galime analizuoti verslo problemas, pasiūlyti  tinkamiausias sprendimų alternatyvas.

Šiai dienai mes specializuojamės ir kaupiame patirtį: rinkos tyrimuose ir projektuose, verslo teisėje, finansineme ir ekonominiame vertinime. Sukaupta patirtis leidžia įmonei profesionaliai spręsti kylančius verslo įšūkius. Taikomas verslo modelis supaprastina paslaugų teikimą ir leidžia išlaikyti aukštą jų kokybę. Mūsų turimi kontaktai ir partnerystės užtikrina greitą ir objektyvų darbą, už kurių rezultatą mes esame atsakingi.

Mūsų tikslai – atitikti pačius aukščiausius rinkos reikalavimus ir teikti verslui aukštos kvalifikacijos pagalbą, padėti Klientams plėtoti verslą teikiant aukščiausios kokybės paslaugas verslo finansavimo, projektų, marketingo, verslo teisės ir rinkos tyrimų srityse. Siekiant šių tikslų sukuriame savo Klientams individualių paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Mūsų vizija – būti patikimu partneriu verslui, siekiančiam aukščiausių rezultatų, ir tapti vienu iš lyderių Lietuvos verslo konsultavimo ir organizavimo rinkoje.

Mūsų misija – teikti Klientams verslo konsultavimo ir organizavimo paslaugas taip, kad pelnytume klientų pasitikėjimą kaip jų lygiaverčiai partneriai.

Profesionalumas

Profesionalumas – ne vien  tik ambicijos ir aukštai iškelta kartelė, o taip pat  ir turimos žinios, patirtis bei įgūdžiai. Šios savybės ugdymas mums leidžia greitai ir objektyviai suteikti savo Klientams paslaugas.  Profesionalumas veda į progresą, kurio mes siekiame.

Socialinis atsakingumas

Mums svarbūs ne tik mūsų santykiai su Klientais, bet ir apskritai visuomenė. Todėl siekdami visapusiško visuomenės informuotumo ir tobulėjimo dažnai atliekame tyrimus ir jų rezultatais dalinamės viešai.

Skaidrumas

Siekdami sąžiningumo ir teisingumo esame atviri visuomenei tiek, kiek leidžia konfidencialumo sutartys su Klientais.

Lojalumas

Ištikimybė Klientams leidžia užtikrinti pasitikėjimą, bendradarbiavimo tęstinumą bei bendrą tobulėjimą.

 

Būdami Verslo Aplinkos žinovai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.

NAVIGACIJA

MŪSŲ PASLAUGOS

KONTAKTAI

Verslo aplinkos sprendimai, UAB

Į.k.: 304405465

PVM k.: LT100010467014

+370 600 82097

info@besolutions.lt

© 2018 BE Solutions. Visos teisės saugomos

Maironio g. 26B, Kaunas LT-44249

JŪSŲ VERSLAS - MŪSŲ PASLAUGOS