MARKETINGAS

     Kiekvieno verslo siekiamybė – stabilūs ar didėjantys pardavimai. Šiai dienai daugelyje konkurencingų rinkų tai pasiekti ypač sunku. Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti savo Klientams pasiekti šį tikslą ir išsiskirti iš kitų konkurentų. Marketingo specialistai yra pasiruošę generuoti ir įgyvendinti unikalias ir neįprastas marketingo strategijas.

 Šioje srityje mes galime:

  • Teikti profesionalias marketingo konsultacijas.
  • Parengti strateginius marketingo planus. Rengiame seminarus, kurių metu galime išgryninti ir apibrėžti įmonės tikslus, viziją bei misiją. Rengiame įvairaus tipo strategijas (produkto įvedimo į rinką, pozicionavimo ir pan.). Taip pat padedame įmonėms išgryninti konkurencines kryptis, identifikuoti tikslines vartotojų grupes, parengti įmonės SSGG analizę. Apibrėžiame kainodaros, reklamos galimybių bei platinimo kanalų nustatymą. Renkame statistiką, kurios pagrindu atliekame marketingo priemonių auditą bei parengiame įmonėms tinkamiausias marketingo strategijas.
  • Atlikti marketingo tyrimus. Atliekame makro ir mikro lygio tyrimus, kurie orientuoti į marketingo kompleksą. Taip pat nustatome rinkos segmentus bei atliekame ,,penkių jėgų” analizės modelį.
  • Atliekame Klientų pasitenkinimo tyrimus. Rengiame metodikas ir faktiškai atliekame apklausas (tyrimai nuotoliniu būdu bei ,,lauko” tyrimai) apdorojame gautus rezultatus, rengiame išvadas bei rekomendacijas.
  • Rengiame tekstus ir straipsnius. Renkame reikiamą informaciją, ją susisteminame bei parengiame SEO tekstus internetinėms svetainėms, blog’ams, naujienlaiškiams. Taip pat rengiame pranešimus ir straipsnius spaudai, reklaminius tekstus, bei tekstus audio ir video klipams.

 

Paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Atsižvelgiant į Klientų poreikius teikiame ir kitas marketingo paslaugas.

 

Kainininkas >>>

Taip pat mes siūlome:

Būdami Verslo Aplinkos žinovai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.

© 2016 BE Solutions. Visos teisės saugomos

JŪSŲ VERSLAS - MŪSŲ PASLAUGOS

KONTAKTAI

Verslo aplinkos sprendimai, UAB

Į.k.: 304405465

PVM k.: LT100010467014

Savanorių pr. 206 - 419, Kaunas LT-50193

+370 636 17030

info@besolutions.lt